برنامه ریزی سنگ ها

برنامه ریزی کریستال ها و سنگ ها

برنامه-ریزی-سنگ-کریستال-گالری-شانتی

 

برنامه ریزی کریستال ها و سنگ ها

اگرچه برنامه ریزی کریستال ها و سنگ های قیمتی برای بهره مندی از خواص درمانی آن ها ضروری نیست ، اما اگر می خواهید انرژی سنگ ها را روی هدف خاصی متمرکز کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. به این منظور پیشنهاد می کنیم این مراحل را دنبال کنید:

گام اول :  به آن چه از سنگ خود می خواهید فکر کنید و نیت خود را با دقت بیان کنید.

گام دوم : سنگی را انتخاب کنید که متناسب با هدف مورد نظر شما باشد.انتخاب سنگ می تواند شهودی باشد یا بر اساس خواص ذکر شده در منابع مختلف. مثلا؛ برای رها کردن استرس سنگ آرامش بخشی را انتخاب کنید. یا یک سنگ پر انرژی برای تقویت اراده و عمل.می توانید از خواصی که در این صفحه برای سنگ ها ذکر شده استفاده کنید.

گام سوم : سنگ یا سنگهای انتخابی خود را با هر روشی که ترجیح می دهید پاکسازی کنید. پیشنهاد می کنیم برای پاکسازی ،از روش هایی که قبلا در این صفحه توضیح دادیم استفاده کنید.

گام چهارم : در وضعیتی آرام بنشینید ، سنگ را در دستتان را نگه دارید و ذهنتان را از افکار مزاحم پاک کنید. شروع به تمرکز بر نیت و هدف خود کنید. شما می توانید هدف خود را با صدای بلند بیان کنید ، یا آن را تجسم کنید(هر کدام که راحت تر هستید). نیت خود را چندین بار تکرار کنید تا زمانی که احساس کنید ارتعاش آن کاملاً در سنگ اثر کرده . وقتی به طور شهودی احساس کردید سنگ با خواسته ی شما هم ارتعاش است، فرایند برنامه ریزی سنگ انجام شده.

 

دیدگاهتان را بنویسید