چشم ببر Tiger's Eye, خواص سنگ ها

خواص سنگ چشم ببر (تایگر) Tiger Eye

تذکر :

تمامی مطالب ذکر شده در مورد خواص سنگ ها از کتاب ها و سایر منابع گردآوری شده و صرفا جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب بر عهده ی این وبسایت نیست.

tiger eye 

تاثیر سنگ چشم ببر بر سیستم احساسی

سنگ چشم ببر به ذهن در متعادل کردن افکار و احساسات و همچنین به افزایش تمرکز ، قدرت تصمیم گیری. کمک به استفاده درست از قدرت و تشخیص استعداد ها و توانایی ها.

تاثیر سنگ چشم ببر بر چاکراها

چاکرای ریشه – مولاداهارا : وقتی که از تعادل خارج شود فرد دچار بی تحرکی بی اشتیاقی ، خستگی و جدایی از واقعیات می شود. وقتی چاکرای ریشه در تعادل است بدن فیزیکی قدرت و اسقامت خود را بدست می آورد و حس امنیت ، مهر و قدرت تقویت و اغلب منجر به استقلال و رهبری خودجوش می شود. چاکرای سوادهیستانا : این چاکرا مرکز ثقل بدن است . وقتی که از تعادل خارج شود ، فرد دچار سردرگمی ، وابستگی به دیگران ، سرکوب احساسات ، ناتوانی از احساس شادی و نا امیدی می شود.در هنگام تعادل فرد احساس لذت بردن از زندگی ، انعطاف پذیری و روحیه ی خوب در حین انجام کار می کند. شبکه ی خورشیدی : در حوزه ی ناف تا جناق سینه قرار دارد و سیستم ایمنی و دستگاه گوارش را کنترل می کند. هنگامی متعادل است، ما توانایی مبارزه با عفونت ها، بدون واکنش های آلرژیک داریم و قادر به استفاده از مواد مغذی هستیم .وقتی از تعادل خارج شود ، احساس ترس ، نا امیدی ، نارضایتی ، بی ارادگی می کنیم .

تاثیر چشم ببر Tiger Eyeبر بدن فیزیکی

سنگ چشم ببر گرم است ،به سیستم خونی ، سرزندگی ، قدرت و بازگرداندن تعادل در تمام سطوح بدن کمک می کند. به فعالیت غدد درون ریز و تعادل سطوح هورمون در بدن کمک می کند. به تقویت باروری و به تعادل دو نیمکره ی مغز کمک می کند. سنگ چشم ببر انرژی خورشید را در خود حفظ کرده . اختلالات عاطفی فصلی و افسردگی را تسکین می دهد. در کاهش کابوس ها موثر است. کاهش حملات آسم ، آنژین صدری و کاهش فشار خون موثر است. سنگ چشم ببر به طور سنتی برای درمان اختلالات چشم و گلو و بهبود دید در شب استفاده می شود. مشکلات مربوط به معده و کیسه صفرا را کاهش می دهد و سوزش را حل می کند. همچنین ممکن است برای تقویت هم ترازی ستون فقرات و تحریک استخوان های شکسته مورد استفاده قرار گیرد. 

دیدگاهتان را بنویسید