خواص سنگ ها

عقیق خزه ای Moss Agate

خواص-سنگ-عقیق-خزه-ای-گالری-شانتی

 

سنگ عقیق خزه ای چیست؟

برای مشاهده خواص عقیق، این پست را مطالعه کنید. عقیق خزه ای از انواع کلسدونی است و تمام خواص درمانی عمومی عقیق و کلسدونی را داراست.عقیق خزه ای به انگلیسی Moss Agate خوانده می شود.

چاکرا : ۴ (آناهاتا)

نشان زودیاک : خوشه

سیاره : ماه

عنصر : خاک

عدد ارتعاش : ۱

رنگ : سبز ، آبی ، قرمز ، زرد ، قهوه ای

خواص روحی عقیق خزاه ای

عقیق خزه ای را سنگ آغاز های جدید نامیده اند.این سنگ روح را تازه می کند و شما را قادر می سازد زیبایی ها را در تمام آنچه مشاهده می کنید، ببینید. عقیق خزه ای حساسیت به آب و هوا و آلاینده را کاهش می دهد. فراوانی و ثروت را به خود جذب می کند و عزت نفس را بهبود می بخشد.ایجاد قدرت کرده و توانایی همراهی با دیگران را ایجاد می کند. الهام بخش ایده آل های جدید پس از دوره ی رکود است. عقیق خزه ای به بیان خود و ایجاد ارتباط کمک می کند. احساسات را متعادل می کند ، ترس و استرس را آزاد می کند. اعتماد و امید را تقویت می کند.

سایر خواص روحی : سعادت، موفقیت، موفقیت،  ابتکار، سازگاری، بهبودی، ترمیم،  باروری گیاهان، خلاقیت، قدرت، محافظت از زمین، اعتماد به نفس،  پیشرفت دوستی

خواص درمانی عقیق خزه ای

عقیق خزه ای افسردگی ناشی از عدم تعادل مغز را از بین می برد. سرعت بهبودی از بیماری را تسریع می کند. ضد التهاب است ، سیستم های گردش خون و دفع را تمیز و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. با کمتر کردن درد و حصول زایمان خوب ، به ماماها کمک می کند. عقیق خزه ای از کم شدن قند خون و کم آبی بدن جلوگیری می کند ،به بهبود عفونت ها ، سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می کند و تب را کاهش می دهد. عفونتهای قارچی و پوستی را درمان می کند.

برای مشاهده روش های پاکسازی سنگ عقیق خزه ای این صفحه را باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید